Wyniki ankiety

W pierwszym kwartale 2010 r przeprowadziliśmy badania ankietowe wśród naszych Pacjentów. Z satysfakcją odnotowaliśmy, że znakomita większość z Państwa wysoko oceniła nasz gabinet.

Niemal wszyscy ankietowani zadeklarowali, że otrzymali wyczerpujące informacje na temat przebiegu leczenia. To dla nas bardzo ważne. Ponad pół roku temu wprowadziliśmy specjalny program pracy z Pacjentem. Jego

głównym założeniem jest pełne poinformowanie Pacjenta o sposobie i przebiegu leczenia. Wychodzimy z założenia, że aby zakończyć sukcesem, często bardzo skomplikowany proces leczenia niezbędne jest wzajemne zrozumienie. Bardzo dokładnie omawiamy z Pacjentem plan leczenia, udzielamy szczegółowych informacji na temat zabiegów jakie chcemy zastosować. Podczas takich spotkań często wykonujemy uproszczone schematy graficzne (rysunki) i posługujemy się modelami demonstracyjnymi. W trakcie wizyty wiele czasu poświęcamy na rozmowę i wyjaśnienie wszystkich Państwa wątpliwości.

Z ankiet wynika, że bardzo cenicie Państwo naszą relację z Wami, zaangażowanie w uzyskanie jak najlepszego kontaktu podczas leczenia. W codziennej pracy kładziemy nacisk na wykształcenie i umiejętności zawodowe naszego personelu, ale także bardzo ważna jest dla nas kultura osobista, otwartość i komunikatywność. Naszym zdaniem, dopiero te wszystkie elementy tworzą przyjazną atmosferę, którą chcemy oferować naszym Pacjentom.

Nie zapominamy również o pierwszym kontakcie z Wami. Zdajemy sobie sprawę jak bardzo jesteście Państwo zajęci. Dlatego staramy się tak organizować grafik wizyt abyśmy byli dla Was dostępni w możliwie najkrótszym czasie a oczekiwanie na wizytę w poczekalni skracamy do minimum. W celu usprawnienia kontaktu z nami uruchomiliśmy dwie linie telefoniczne, dodatkowo można umówić wizytę przez e-mail lub wypełniając specjalny formularz na naszej stronie internetowej. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 5 dni w tygodniu, przez 10 godzin każdego dnia.

Dbamy o możliwie najkrótsze terminy oczekiwania na wizytę, ale ciesząc się Państwa dużym uznaniem, nie zawsze jesteśmy dostępni natychmiastowo. Aby poprawić tę sytuację w najbliższym czasie planujemy udostępnić Państwu gabinet w soboty.

Pragniemy serdecznie podziękować Państwu za udział w naszym badaniu. Jest to sposób poznania Państwa opinii a także oczekiwań. Tylko w ten sposób możemy kształtować naszą współpracę.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress