Develio

W pierwszym kwartale 2010 r przeprowadziliśmy badania ankietowe wśród naszych Pacjentów. Z satysfakcją odnotowaliśmy, że znakomita większość z Państwa wysoko oceniła nasz gabinet.

więcej

Develio

Develio to klinika stomatologiczna oferująca pełny zakres usług – naszą dewizą jest zdrowy i piękny uśmiech Pacjenta. Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami medycznymi, korzystamy z najnowocześniejszych osiągnięć technologii stomatologicznej i współpracujemy z doświadczonym, wysokokwalifikowanym personelem medycznym. Wygodne, przyjazne gabinety i wnętrza oraz rodzinna atmosfera sprzyjają dobremu samopoczuciu naszych pacjentów. Szanując Państwa prywatność, zabiegi wykonujemy w oddzielnych gabinetach. Klinikę założyły lek. stom. Ewa Karolak i lek. stom. Justyna Nawrocka-Dworniak.

 

Komfort i Nowoczesność – cyfrowy rentgen

 

W naszych gabinetach wykonujemy zdjęcia RTG w technice cyfrowej (RVG), redukuje ona dawkę promieniowania o 90%. W praktyce oznacza to, że dawki te są praktycznie pomijalne. Aby zapewnić jak największą wygodę pacjentom, zdjęcie wykonywane jest na fotelu stomatologicznym, a obraz w ciągu 2 sekund ukazuje się na ekranie monitora. To nie tylko wygodna i szybka metoda diagnostyczna, ale i duża oszczędność czasu Pacjentów. Specjalny program Kodak Trophy 5.0 pozwala na precyzyjną ocenę obrazu. Dodatkowo, na życzenie Pacjenta, zdjęcie może zostać wydrukowane lub nagrane na dowolny nośnik cyfrowy. Pracownia RVG spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej.

 

Bezpieczeństwo – sterylizacja

 

W naszych gabinetach możecie Państwo czuć się pewnie, bowiem narzędzia sterylizowane są w nowoczesnym, atestowanym autoklawie Exacta firmy Mocom. Autoklaw to urządzenie, które zapewnia sterylność narzędzi i materiałów, a tym samym jest najpewniejszą metodą zapobiegania zakażeniom. Proces sterylizacji jest kontrolowany przez komputer oraz wskaźniki chemiczne kontrolujące poprawność procesu. Zestaw narzędzi oznaczony specjalnym wskaźnikiem sterylizacji rozpakowywany jest dopiero przy Pacjencie. Używamy sprzętu jednorazowego takiego jak kubki, śliniaki, ślinociągi, tacki, rękawiczki.

 

Współpraca – kamera wewnątrzustna

 

Dzięki kamerze wewnatrzustnej możecie Państwo aktywnie i świadomie uczestniczyć w procesie leczenia. Urządzenie to jest szczególnie przydatne podczas omawiania i planowania procesu leczenia. Kamera umożliwia obserwowanie leczenia na monitorze znajdującym się przy fotelu. Na życzenie Pacjenta możemy wyemitować na ekranie ciekawy film, zaś na najmłodszych czekają bajki.

 

Precyzja – endometr i lupy zabiegowe

 

Precyzja to fundamentalna zasada w naszym działaniu. Osiągamy ją dzięki wysokim kwalifikacjom naszego personelu i odpowiedniemu sprzętowi medycznemu. W naszych gabinetach stosujemy endometr – urządzenie elektroniczne do dokładnego pomiaru długości kanału korzeniowego zęba oraz lupy zabiegowe, które kilkakrotnie powiększają pole operacyjne.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress